Zondag 23 augustus van 12.00-16.00 uur
Na het succes van vorig jaar organiseren de Vrienden en vrijwilligers van De Wieger ook in 2026 weer een kunstveiling ten bate van de verbouwing van Museum De Wieger. Veilingmeester Pieter Jorissen en notaris Hannelie Jagtenberg zijn er, net als vorig jaar, weer bij. En met de toezegging van de gemeente om ons te helpen met het vinden van de financiële middelen voor de verbouwing, zijn we inmiddels weer een stapje dichter bij de hoognodige renovatie. Het wordt weer een spetterende dag vol kunst, muziek en acts, met als hoogtepunt de benefiet kunstveiling! De toegang is op deze dag gratis en de gehele opbrengst van de kunstveiling komt ten goede aan De Wieger.


Een dag boordevol kunst, muziek en acts
Buiten-gewoon De Wieger begint op zondag 23 augustus om 12.00 uur in de tuin van De Wieger. De veiling start om 13.45 uur en duurt tot ongeveer 15.15 uur, de uitslag van de veiling volgt om 16.00 uur. Tussendoor zijn er afwisselend optredens. Het programma van muzikanten en artiesten wordt binnenkort bekend gemaakt. We kunnen alvast verklappen dat er een geliefde special guest komt optreden. Alle kunstenaars, notaris, artiesten en veilingmeester bieden hun diensten deze dag kosteloos aan ten bate van Museum De Wieger. Als bezoeker en bieder draag je direct bij aan de toekomst van het museum. Help je De Wieger op zondag 23 augustus ook mee?



Benieuwd wat er geveild gaat worden?
Niemand minder dan de gerenommeerde veilingmeester Pieter Jorissen (bekend als expert van Tussen Kunst & Kitsch) zal de veiling op kundige wijze leiden. Onder toeziend oog van notaris Hannelie Jagtenberg komt werk onder de hamer van onder meer Joep Coppens, Anton Heijboer, Miny Mennen, Ellen Voets, Wil Teeken en vele anderen. Er is voor iedere smaak en budget een mooi kunstwerk te koop: van schilderijen tot grafiek en beeldhouwwerken. Nieuwsgierig geworden? De volledige lijst met de te veilen werken is hieronder te zien.* Ook hangt het werk een week voorafgaand aan de veiling tentoon in De Wieger.
Verhinderd maar wel kopen of bieden?
Ben je verhinderd op de dag van de veiling? Je kunt een schriftelijk bod doen. Dan biedt de veilingmeester mee voor jou tot het opgegeven maximum. Stuur daartoe tijdig een mail met alle bijzonderheden naar info@dewieger.nl
*klik op de foto’s van de kunstwerken om deze naderbij te bekijken. Werkt deze functie niet op jouw mobiel, bekijk deze webpagina dan via laptop of desktop. Natuurlijk ben je vanaf 18 augustus ook welkom bij De Wieger om alle kunstwerken ‘live’ te bekijken! (Foto's kunstwerken door en met veel dank aan Harrie Jegerings Fotografie).
Deze lijst is nog niet helemaal volledig, houd deze website in de gaten voor de laatste toevoegingen!
