Onlangs ontvingen we het verdrietige nieuws dat kunstenaar Monique Rutten op 9 december 2023 onverwacht is overleden, ze was pas 60 jaar. Haar werk was in 2021 in de Ateliers van De Wieger te zien in de tentoonstelling Van hier tot het gouden licht. Monique was een bevlogen kunstenaar die de mens centraal zette in haar werk en het contrast tussen schone schijn en onze kwetsbare, pure binnenkant verbeeldde. De Wieger wenst haar naasten veel sterkte bij het verwerken van het verlies.
Rick Vercauteren (voormalig directeur Museum van Bommel van Dam) schreef een in memoriam, lees het hier.

Op zondag 23 augustus is het extra druk bij De Wieger. Na het succes van vorig jaar organiseren de Vrienden en vrijwilligers van De Wieger opnieuw een kunstveiling ten bate van de verbouwing van Museum De Wieger. Het wordt een spetterende dag vol kunst, muziek en acts, met als hoogtepunt de benefiet kunstveiling! We verwachten veel bezoekers en bieders, daardoor kan het deze dag extra druk zijn.

NB. In verband met gereedmaken artiesten is het Groot Atelier minder goed toegankelijk, met excuses voor het mogelijk ongemak.