Heb jij groene vingers en steek je graag de handen uit de mouwen? Dan is Museum De Wieger in Deurne op zoek naar jou!
Elke maandag, in het tuinseizoen, komt bij Museum De Wieger een gezellige groep vrijwillige tuindames in actie. Zij vormen samen het tuinteam – ofwel: de hofdames – en verzorgen met zorg en plezier de museumtuin.
Het team zorgt ervoor dat de tuin netjes en uitnodigend blijft. De hofdames onderhouden onder andere een kruidentuin die is geïnspireerd op de tuin van dokter Wiegersma zelf. Er wordt geruimd, gewied en gesnoeid. Tuinieren bij De Wieger is niet alleen nuttig, maar vooral ook erg gezellig. Je werkt in een team, leert van elkaar en draagt bij aan een stukje levend erfgoed.
Lijkt het je leuk om vrijwillig bij te dragen aan deze bijzondere museumtuin, nieuwe mensen te ontmoeten én lekker buiten bezig te zijn? Stuur dan een mailtje naar info@dewieger.nl